Osalejad

A
B

Beauté Pacifique

Uus kosmeetika kaubamärk Taanist. Beauté Pacifique kõrgeima efektiivsusega kosmeetika, mis on töötatud välja ja toodetud Taanis. Kaubamärgi A-vitamiini estrite kreemid teevad imesid - juba 3 kuu jooksul uueneb naha pealispind kuni 80% võrra, oluliselt vähenevad päikese kahjustused ja vananemisilmingud kõikides naha kihtides ning kreemid soodustavad kollageeni uuenemist. Uuenenud naha struktuur sarnaneb kuni 20 aastat noorema nahaga. Dermatoloogid kogu maailmast tihti tunnistavad, et pole näinud kosmeetikat, mis suudaks nii oluliselt parandada naha seisundit nagu seda teeb Beaute Pacifique A-vitamiini estrite kreemid. Kaubamärk erineb just selle poolest, et selle toodete kasutamise häid tulemusi mitte vaid lubatakse - kaubamärgi spetsialistid on ainsad, kes tõepoolest suudavad tõestada naha uuenemist selle sügaivamate kihtideni professionaalse naha ultrahelidiagnostika abil. Tasuta naha ultrahelidiagnostika. Diagnostika käigus spetsialist teostab professionaalse, kiire ja valutu naha diagnostika. Diagnostika abil on nähtav naha seisund kuni 3 mm sügavusel. Koos spetsialistiga hinnatakse naha epidermise seisund, naha struktuuri tihedus, kollageeni kontsentratsioon ning vananemise ja/või päikese poolt põhjustatud nahastruktuuri kahjustused. Eriti huvipakkuv on diagnostika sellepärast, et selle tulemus salvestatakse ning Beauté Pacifique tagab koostöös Douglas, Tartu Kvartal kaubanduskeskusega võimaluse teostada korduv diagnostika peale kaubamärgi toodete kasutamist, et veenduda, kas ja mil määral on nahk muutunud. Nahadiagnostika graafik avaldatakse iga kuu Douglas, Kvartal Tartu kaubanduskeskuses oleva kaubamärgi toodete stendi juures. Süvanõustamine ja kingituseks toodete stardikomplekt. Spetsialist arvestab naha diagnostika tulemusi, Teie naha faktilist seisundit ja koostab individuaalse naha hoolduse ja uuendamise programmi ning annab nõu naha õigeks hooldamiseks. Diagnostika ja nõustamise ajal igaüks saab KINGITUSEKS just tema naha hooldamiseks sobilikke toodete NÄIDISEID, mis oluliselt parandavad naha seisundit. Tulge ja tutvuge oma naha seisundiga ning katsetage mistahes kosmeetikatoodete mõju.

Beautiful Me

Beautiful Me rullmassaaž on ülemaailmne bränd ja ainus salong, kus rullmassaaž toimib tänapäeva lümfisüsteemi teadmistel patendeeritud programmi abil. Rullmassaaž paneb inimese lümfisüsteemi tööle, millega aitab kehast väljutada jääkaineid ning tõsta immuunsust. Lisaks heale enesetundele ja tervise turgutamisele, on rullmasssaaž tõhusaim viis tselluliidi ja üleliigsete senitmeetrite vähendamiseks. Pakume kliendile kõik vajaliku mõnusaks protseduuriks kohapeal - riided, vesi, hubane ja nauditav atmosfäär.

Bodyfood OÜ

Tervise- ja spordipulbrid

b

byKristelS

Valmistame käsitööna kehahooldustooteid - kehavõisid-õlisid, -koorijaid, vannisoolasid, huulepalsameid. Meie tooted on sündinud iseenda vajadusest kasutada allergeenidevabasid tooteid. Reteptid on Kristel kõik ise välja töötanud, olles lõpetanud magistrantuuris keemiatehnoloogia ning töötanud juba üle kuue aasta ohtlike ainete spetsialistina. Me teame, kuidas nahka toita kvaliteetsete ja naturaalsete toodetega ning seeläbi panna meie endi aura särama. Lase oma aural särada! Oleme messil kohal 28.-29.05!

C

Catway OÜ

Meeste juukse- ja habemehooldustooted.

Crisbel OÜ

Looduslikust sojavahast küünlad.

D

DermOrganic

DermOrganic tooted on puhtad, sobilikud kogu perele igapäevaseks juukse- ja kehahoolduseks ning meie kõik tooted sisaldavad rikkalikult sertifitseeritud puhast Morocco Argaaniaõli. Tooted EI SISALDA gluteeni, parabeeni, säilitusaineid, petroleumi, MEA/DEA-d, sulfaate, soola, kunstlikke lõhnaaineid. DermOrganic šampoonid ei sisalda soolasid, sodium kloriidi ega ka muidu toodet paksendavaid säilitusaineid. Tooted on kurjusevabad - pole testitud loomadel!

Dmitrijs Solomaha (POSH)

Dekoratiivkosmeetika

E

Eilorita

Küünetooted - geellakid, kaunistused jne. Brändid CANNI, MOYRA ja TERTIO

Estfit OÜ

KFD Nutrition pähklivõid, valgupulbrid, spordijoogid, batoonid, kalorivabad kastmed, vitamiinid, mineraalid, Gavelo trenniriided. Oleme messil kohal 27.-28.05!

F

Figura Line Tartu OÜ

Figura Line Tartu rullmassaaž on kogu keha elluärataja, stimuleerides lümfiringet pea 10 korda kiiremaks ning seeläbi toimub keha puhastamine ja immuunsüsteemi tugevdamine. Rullmassaaž on ligi 4 korda efektiivsem kui käsimassaaž, just rulli sees oleva infrapunalambi soojusest ja rulli kiirusest tulenevalt. Massaaži kestvus stuudios on 60 minutit, mille jooksul vahetate spetsialisti abiga kokku 18 asendit jalataldadest õlgadeni. Messil on võimalus reaalselt oma käe või kehaga tunnetada rulli soojust ja tugevust ning saada kinkekaart TASUTA proovikorrale stuudios või soetada kohe messipakkumisega soodsalt massaažikuur.

Fitsphere

FitSphere on füüsilist aktiivsust premeeriv mobiilirakendus, mille eesmärk on motiveerida Sind olema füüsiliselt aktiivsem. Äpi olemus on hästi lihtne – kõnnitud sammude eest on Sul võimalik võita ägedaid preemiaid ja auhindu.

H

Helan Design

Elustiili- ja kodusisustustooted

I

Iluplaneet

Erinevate patjade tutvustus.

Iqos Eesti

K

Klebergrupp OÜ

Ilutooted

KMIK SIA

Suuhooldustooted

M

Marine Fashion OÜ

Kvaliteetsed vabaajariided naistele, meestele ja lastele. Oleme kaubavalikul püüdnud leida kvaliteetseid, looduslähedasi ja kehasõbralikke materjale, aegumatut klassikalist stiili ja kevadeks sekka ka põnevaid mustreid ning värve.

N

New Venus OÜ

Kadi Soosaar ehted.

O

Orimeda UAB

Suuhooldustooted.

P

Pure Cosmetics OÜ

Pure Cosmetics Eesti www.purecosmetics.ee (esindus J. Vilmsi Tallinn E-R 10:00 - 18:00) on Tartu ilumessil väljas Inglismaa auhinnatud mineraalkosmeetikabrändiga Sampure Minerals. Sampure Mineralsi tootevalikust leiate 100% mineraalsed jumestuspõhjad ning loomulikult kõik vajaliku selleks, et teha nii päeva- kui ka õhtujumestus. Tooted on populaarsed nii tavakasutajate kui ka professionaalide seas! P.S! Lisaks Sampure Mineralsile võtame kaasa ka enda tootevalikus olevad kõige populaarsemad tooted, mis sobivad suurepäraselt kokku Sampure Mineralsi toodetega! Kohapeal hinnaüllatused ning loomulikult jagame iga ostuga kaasa kingitusi!

S

S.E. Beauty OÜ

MEIGIWEB

Sandrelle Boutique OÜ

Sandrelle Beauty on pisike ja eksklusiivne kodumaine käsitöökosmeetika butiik, kus kõik valmib suure hinge, väikeste kogustena, värskena ja südamest personaalselt kliendile. Igat tellimust kohtleme justkui kingitust ja soovime, et ostukogemus meie juures annaks kõigile hingepaitust. Jõulumessil saab kindlasti uudistada meie kõige mõnusamaid tooteid ehk meiega tulevad kaasa kehasufleed, vahustatud kehakoorijad, toaparfüümid, pärlmutter küünlad, vannitrühvlid ja palju muud!

Silvaron OÜ

Novexpert tooted

Sirowa Tallinn AS

Pulsaar brändi tervise- ja sporditoidulisandid

T

Tavent Baltic OÜ

Sukad, sokid, sukkpüksid ja muud aksessuaarid.

Topauto Tartu AS

Treeningstuudio HAF

Treeningstiilid, EMS personaaltreeningud, rühmatreeningud Jumping ja 4DPRO

V

VeekullerGrupp OÜ

Lavi allikavesi - tervis Eestimaa loodusest! Puhas ja looduslike mineraalainetega vesi ph 7,3. Looduslikud tervisetooted. Tervise - ja toitumisetestid.

Votex House OÜ

Tekstiil, voodipesu

Õ

Õhuakrobaatika treeningklubi Polemotion

Pakume mitmekülgseid ning põnevaid treeninguid nii täiskasvanutele kui ka lastele