Medkeskus messil ILU & MOTOEXOTICA

Tagasi Lisatud:

Medkeskus on tervisetoodete pakkuja olnud juba 4 aastat. Messil tulevad nad välja kolme põhitootega, milleks on kaitsekindad, koduelektroonika ja meditsiinirõivad.

Tänu oma 4 aastasele kogemustepagasile, on Medkeskus kasvanud kaitsekinnaste vallas aina suuremaks ja tugevamaks. Klientide rahulolu ja tagasiside on nende jaoks peamine, seega tehakse pidevalt koostööd ja ollakse teadlik, millised kaitsekindad sobivad eri valdkonna esindajale kõige paremini: juuksurile, kosmeetikule, toiduainete töötlejale või meedikule.

Elektroonika vallas tuleb Medkeskus välja Duux kodutehnikaga: õhupuhastid ja -niisutajad. Duux on Hollandi kaubamärk ning olnud turul juba 20 aastat. Duux tooted on praktilised ning ka suurepärase väljanägemisega, seega täidavad nad üheaegselt kahte eesmärki: parandavad õhukvaliteeti ning on ka sisustusdetaili eest. Duux tooted on nüüdseks müügil enam kui 30 riigis.

Kõige uuem ja värskem sortiment on Medkeskusel meditsiinirõivaste vallas, mis jaguneb kahe kaubamärgi vahel.

Dickies, mis on tuntud eelkõige oma populaarsete ja kvaliteetsete tänavarõivasteste poolest, on tulnud välja meditsiinirõivastega. Nooruslikud, mugavad ja kvaliteetsed rõivad on toodetud Strategic Partners, Inc. poolt, olles tunnustatud riiklik liider meditsiinivormide tootmises.

Teine bänd – Cherokee on maailma populaarseim meditsiinirõivaste kaubamärk, mis on tuntud suurepäraste ja suurepäraselt töötavate kombinesoonide ja laborirõivaste poolest.

Tule toodetega tutvuma messil ILU & MOTOEXOTICA 10.-12. märtsil!