Looduslik kosmeetika ja tervisetooted

Tagasi Lisatud:

Swiss Nahrin Estonia OÜ on Šveitsi pere-ettevõtete Nahrin AG ja Jüstrich Cosmetics AG ametlik esindaja Eestis ja Lätis. Nahrin kombineerib rahvameditsiini, moodsa teaduse ja puhta looduse oma tervist ja ilu toovatesse toodetesse.

Messikülastajatele on kõik tooted vähemalt 15% soodsamad. Meilt leiad efektiivsed ja looduslikud abivahendid külmetuse ennetamiseks ja leevendamiseks tervele perele, looduslikud ja tugevatoimelised kreemid ja toidulisandid liigeseprobleemide vastu, puhta ning allergeenidevaba kosmeetika ka kõige tundlikumale nahale.

Nahrini klientide suurteks lemmikuteks läbi aastakümnete on olnud erinevad bioaktiivsed kreemid, mis aitavad psoriaasi, ekseemi, akne, põletike, lihas- ning liigesvalude ning külmetuse vastu. Lisaks muidugi tugevatoimelised looduslikud toidulisandid ja kõrgekvaliteediline, parabeenide, allergeenide vaba looduslik kosmeetika, mis sobib ka kõige nõudlikumale nahale.

Nahrini Mango kehakreem valiti Iluguru 2018 konkursil parimaks kehahooldustooteks ning Arnika jalakreem Iluguru 2017 konkursil parimaks looduslikuks pediküüritooteks. Tutvuda saab ka uue loodusliku rispmetušši, silmapliaatsi ning eriti populaarsete näokreemidega.

Tule tutvu puhaste ja kvaliteetsete Šveitsi loodustoodetega stendis C14 ja kodulehel www.nahrin.ee