Koguperemess ILU läbis uuenduskuuri

Tagasi Lisatud:

Iluteemaliste messide korraldamise traditsioon Tartu Näituste messikeskuses jätkub! Lisaks sellele, et mess toimub nüüd märtsikuus, ootavad sündmust eest mitmed uuendused.

Messi nimi – ILU – on ühine nimetaja mitmele valdkonnale. Nii on messil esindatud lai temaatika – ilu- ja tervisetooted, rõivad ja disain ning toit.

Sel korral oleme messi kujundusele seadnud üles mehe figuuri, sest usume, et ilusad asjad on suunatud kõigile, mitte ainult naistele. Seepärast loodame ka messil näha rohkem meestele suunatud tooteid.

Muutunud on varasemast tuttav messi ülesehitus. Tartu Näituste messikeskuse A-halli on oodatud brändid, kes vajavad toodete ja teenuste näitamiseks suuremaid pindu. Uudisena asub keset halli ka lava, kus toimuvad moedemonstratsioonid ja tooteesitlused.

Messikeskuse C-halli koonduvad disainiturg ja ilulaat. Disainiturule on oodatud eelkõige kodumaised disainerid, et oma tooteid – aksessuaare, rõivaid, jalanõusid, kodusisustus jms – laiemale publikule tutvustada. Ilulaada alale kutsume oma tooteid müüma nii ehtekunstnikke kui teisi, kelle tegevusvaldkond messi temaatikaga kattub.

Kuna mess ILU toimub täpselt enne naistepäeva, siis on ettevõtetel hea võimalus pakkuda klientidele naistepäeva sooduspakkumisi.

Ettevõtete registreerimiseks messile ja ekspositsioonialade reserveerimiseks soovitame kasutuda digitaalselt registreerimisankeeti, mille leiate meie uuenenud kodulehelt, või võtta ühendust e-posti teel või telefonitsi.

Soodushind kehtib vaid kuni 15. jaanuarini!

Tere tulemast koguperemessile ILU, mis toimub 2.-4. märtsil!